Рицинова олія Індійська

500.00

Ціна вказана за 1 литр
(Можливе замовлення по 250 або 500 мл)

Описание

Олія рицинова. Першого холодного віджиму. Нерафіноване.


ОЛІЯ РИЦИНОВА

Засіб для підтримки здоров’я та краси як внутрішньо так і зовнішньо.
Рицинова олія складається на 85% з рицинолевої кислоти, яка має бактерицидні, протизапальні, знеболюючі, регенерують і зміцнює імунітет. В інших 15% міститься вітамін Е і кислоти: лінолева, олеїнова, пальмітинова і сеаріновая. Рицинова олія — классичній природній жовчогінний і проносний засіб. Володіє антисептичними властивостями і здатністю прискорювати регенерацію тканин.

Протипоказання:
Розлад кишечника або його непрохідність, отруєння жирами, панкреатит, гострі запальні захворювання кишечника (в т.ч. апендицит), болі в животі неясного генезу, кишкові, маткові кровотечі, гострий і хронічний гломерулонефрит, нефрозонефрит, вагітність, лактація.

Інструкція по застосуванню:
Для очищення і виведення токсинів з організму рининова олія застосовується в кількості 1 г на кг ваги з додаванням аналогічної кількості кислого натурального соку (грейпфрутового, яблучного або лимонного). Суміш підігрівають на водяній бані і випивають, бажано в 16-17 годин. За 3 години до прийому касторової олії нічого не їсти. За день до прийому касторової олії і в день прийому, приймати легку їжу (салати, печені яблука) і часто пити Мінерол. Після повної дефекації бажано зробити клізму з застосуванням мінерольного розчину (1-2 ч.л. Мінерол на 2 л води). Після клізми є одне яблуко (натерти на тертці) з 1 ст. л. клітковини. Робити таку процедуру бажано 1 раз в тиждень. При лікуванні хвороб суглобів, подагри, ревматизму, ішіасу, м’язових болів, застуді і бронхіті втирати в ушкоджені місця суміш касторки з Мінерол або накладати компреси. Проходять біль і набряки, знімається запалення. Робити такі процедури потрібно щодня. Іноді — навіть двічі на день. Рекомендується розтирати сумішшю масла з Мінерол суглоби на ніч. У антигельмінтних процедурах три дні підряд їсти натщесерце по півсклянки очищених насіння гарбуза, запиваючи 1-2 ст.л. рицинової олії.

Застосування в косметології:
Рицинова олія зволожує і пом’якшує шкіру обличчя, рук і ступнів. Допомагає зменшувати розтяжки, зморшки, в т.ч. мімічні, допомагає відновлювати тургор шкіри. При регулярному застосуванні шкіра набуває більш здоровий колір.

Рицинова олія можна додати в будь-який крем для обличчя, ніг, рук або тіла. Касторове масло змішують з транспортним маслом (персикове, мигдальне) в пропорції 1: 1, такою сумішшю в теплому вигляді зволожують і живлять шкіру. Воно добре допомагає впоратися зі зморшками. Касторове масло додають в крем, який використовується при догляді за шкірою повік. На щоденну порцію крему — 1/2 ч.л. масла. Суміш ретельно перемішують і наносять на шкіру.

Застосування в дерматології:
Рицинова олія використовують для регенерації епідермісу, так як воно легко проймає в глибини шкіри і відновлює пошкоджені клітини, також касторове масло ефективно по відношенню до дріжджовий і грибкової флори. При аяточних тріщинах, мозолях і натоптишах, пошкоджені ділянки змащують маслом на ніч і надягають шкарпетки. Повторювати 10 днів. При такому догляді стопи повністю виліковуються не тільки від пошкоджень, а й від грибкових захворювань.

Рицинова олія застосовують для загоєння подряпин, порізів, ран і ударів. Вона допомагає і при синцях. Для цього потрібно двічі на день прикладати компреси з касторовою олією на пошкоджені тканини, або залишати примочки на ніч. При опіках препарат полегшує стан: знімає біль і загоює шкіру.

Антимікробні властивості:
Рицинова олія корисно при запальних процесах. Наприклад, при ячменях і наривах масло наносять тонким пензликом на пошкоджені місця 2-3 рази на день. У бородавки кілька разів на день втирають суміш масла з Мінеролом так, щоб утворення нею «наживилось». Зазвичай через 1-2 місяці бородавки зникають. Таким же способом можна виводити родимки і папіломи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *